יועץ בטיחות

החשיבות של יועץ בטיחות בכל תהליכי הבנייה

בנייה מכל סוג מהווה פרויקט כלל לא פשוט, הדורש השתתפות של עשרות ולעיתים אפילו מאות אנשים. בנוסף, לאחר סיום התהליך מעורבים גם אנשים נוספים העתידים להתגורר במקומות שנבנו. לפיכך, התנהלות לא בטיחותית עשויה לסכן המון אנשים חפים מפשע. זו הסיבה לכך שנושא זה דורש התייחסות מיוחדת מכל גורם העוסק בבנייה. על מנת לספק את הבטיחות הדרושה, חשוב מאוד למצוא אדם מוסמך להיות יועץ בטיחות בכל הקשור לבנייה מורכבת. חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית מספקת את כל הדרוש על מנת שהבנייה שלכם תהיה איכותית. הצוות המצומצם והאיכותי של החברה מוכן ומזומן לספק מגוון רחב של שירותים עבור כל פרויקט בנייה, כולל הנדסה, בקרה וייעוץ בטיחות.

מתי יועץ בטיחות נחוץ ביותר

יועץ בטיחות זהו תפקיד שיכול להיראות ולהישמע כמינורי ולא חשוב במיוחד, אך בפועל מדובר בעבודה רצינית ביותר והשקעה שעשויה לחסוך בעתיד הפסדים בסכומי מאות אלפי שקלים, לא רק בנזקים לתהליך הבנייה עצמו, אלא גם בתביעות בלתי נמנעות. יועץ בטיחות יכול להגן עליכם מפני בעיות בסיס בנייה, או לחילופין – בידוד לא איכותי, תשתיות פגומות ועוד. במילים אחרות, יועץ שכזה עשוי להיות מועיל ויעיל ביותר בכל תהליכי הבנייה, ולפיכך כדאי להעסיק אחד בר בתחילת התהליך, על מנת שהוא יהיה מעודכן ונוכח לאורך כל התהליכים ויוכל לתת דין וחשבון בכל עת, ולהתחייב על כך שהבנייה בנוי בצורה נאותה ואין כל סיבה לחשוש מתקלות שאינם מוגדרות שנובעות עקב התערבויות של כוח עליון.

 הניסיון ותיק העבודות של א.מ.ן הנדסה אזרחית

הניסיון הנרחב של אסף נעים, המייסד של חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית מאפשר להעניק שירותי ייעוץ מקדמים בכל התחומים הרלוונטיים לבנייה, הנדסה וקונסטרוקציה. לאור הניסיון הרב שלו בעבודות מגוונות ומפרויקטים מורכבים למדי, החברה מספקת שירותי ייעוץ המבוססים על ידע ממקור ראשון. כך, כאשר יש לצדכם היקף כה רחב של מידע והיכרות מעמיקה עם תחום הבניה וכל הסיכונים הקיימים בו, ניתן להיות בטוחים שכל תהליך הבנייה יסתיים בהצלחה, ללא תקלות בלתי צפויות והוצאות בלתי רצויות שתמיד מתרחשות ללא פיקוח ראוי.