ייעוץ הנדסי

ייעוץ הנדסי הינו בין הפרמטרים המהותיים והחשובים ביותר בעת תכנון מבנים באשר הם. הדבר נכון בשוק הפרטי ובשוק העסקי הרי שישנה חשיבות מרבית לבנייה חכמה ונכונה של מבנים מסוגים שונים. על מנת להבטיח את יציבות המבנים והתאמתם לשימושם הייעודי וכדי לקבל את האישורים המתאימים מהעירייה ומכל הגופים המעורבים בבנייה, חשוב לתכנן תכנית ראויה ומקצועית העונה על כל הצרכים הרלוונטיים של הנוגעים לה.

ייעוץ הנדסי ניתן על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום. אלו הם אנשים אשר מתמחים בתחומים ספציפיים ורוכשים את השכלתם והכשרתם בתחומים המדוברים כך שליווי שלהם את הפרויקט יוכל להביא לתוצאות משמעותיות, מדויקות ומקצועיות. חשוב לפנות אל היועצים המתאימים אשר להם תבונה והיכרות מעמיקה עם התחום הרלוונטי, בין שמדובר בשוק הפרטי ובין אם מדובר בשוק העסקי.

אנו באמן הנדסה אזרחית מאמינים כי תכנון טוב יבטיח את שלמות המבנה לאורך שנים ועוד עם תכנון נכון שישמור על כיסו של מזמין העבודה ככל שניתן

בייעוץ הנדסי ישנם מגוון תחומים נרחב

הייעוץ המקצועי כולל מגוון רחב של תחומים שונים וביניהם תמיכה טכנית ותמיכה מקצועית, חישוב ליציבות מבנים שונים. סוגי מבנים לדוגמה: מבני מגורים צמודי קרקע, קירות תומכים, מבני חירום למכונות, גלריות, פרגולות, הצללות ועוד.

הייעוץ המקצועי כולל פנייה אל הערכאות הנכונות והתמודדות עם גופים בירוקרטיים שונים על מנת להשיג את האישורים המתאימים לבנייה. כמו כן מסייעים הגופים המייעצים לקבל את האישורים המתאימים על ידי הנחייה בביצוע העבודה, בבחירת החומרים והכלים המתאימים ועוד. בשל סיבות אלו ישנה חשיבות בלתי מבוטלת לבחירה חכמה של הגופים המייעצים על מנת להבטיח את אישורם של הגורמים הרלוונטיים.

למי רלוונטי ייעוץ הנדסי?

ייעוץ הנדסי רלוונטי לכל השלבים הדרושים לכך: החל בתכנון פרוגרמה, המשך לתכנון מפורט ובדיקת הביצוע. ייעוץ ההנדסי ניתן בהיקפים הדרושים ועל פי הנושאים המתאימים לפי צרכיו הייחודיים של כל בית עסק. תודות לניסיון רב השנים בתחום יכול הייעוץ ההנדסי להיות המפתח לתכנון חכם ונכון וכן להשגת האישורים המתאימים.