מהנדס קונסטרוקציה

החשיבות של מהנדס קונסטרוקציה במהלך הבנייה

כאשר בונים כל סוג מבנה, חשוב מאוד לשמור על מספר כללים בסיסיים, וכן על תהליך ממוקד ומוקפד של כל שלבי הבנייה. בתהליך פועלים כמה וכמה אנשי מפתח, אך אחד החשובים מבניהם הוא מהנדס הקונסטרוקציה. הסיבה לכך שעבודתו מכרעת להליך תקין של הבנייה הינה שהוא נוכח לכל אורך העבודה, הוא מהווה את מוביל התכנון, ובשלבים מאוחרים יותר הוא גם משחק תפקיד חשוב בבקרת העבודה ווידוא שכל התהליכים מתבצעים על פי התכנון המקדים.

חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית – אחריות ומסירות

חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית נוסדה מתוך הבנה עמוקים של הקשיים החבויים בתהליכי הבנייה השונים, בצורך ליצור כל בניין על פי תכנית מוגדרת ותוך החמרה על כללי הבטיחות. במילים אחרות, המייסד של החברה – אסף נעים, הפועל כמהנדס ראשי וגם הכוח המפעיל שמאחורי החברה, ניגש לתפקידו בצורה הרצינית ביותר, ועושה את כל מה שביכולתו על מנת שכל הליך בנייה יסתיים בהצלחה יתרה. מהנדס קונסטרוקציה אמנם מייצר את מתאר הבניין העתידי, אך עליו לקחת בחשבון את כל האלמנטים הנלווים: התשתיות שיוספו, המשקל שעל בסיס הבניין לשאת, ההליכים הנכונים שיאפשרו לשמור על הבניין מחוזק ועמיד לאורך זמן. כל אלה כלולים בעבודתו של מהנדס קונסטרוקציה איכותי, שמצופה להצליח בכל המשימות האלו ללא קושי, ותוך עמידה בלוח זמנים קפדניים.

לאלו פרטים יש לשים לב בעת בחירת מהנדס קונסטרוקציה?

על מנת להצליח בכל המשימות הלא פשוטות שמציב תחום הבנייה בפני מהנדס קונסטרוקציה, חשוב מאוד לפנות אך ורק לאנשים המנוסים ביותר, המסוגלים לספק את העבודה הדרושה במסירות, נחישות והקפדה. אסף נעים הקים את חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית על מנת לעשות כל זאת וכן לספק ערך מוסף. הניסיון הרב שלו אפשרו את רישומו בפנקס הקבלנים, משימה לא פשוטה לכל הדעות. הכרה זו בניסיונו ויכולותיו מהווה את הערבות הטובה  ביותר לכך שהעבודה תבוצע בצורה עניינית ואיכותית, ללא עיכובים וללא בעיות עתידיות בשימור הבניין לאורך זמן. חברת א.מ.ן כולה נוסדה על מנת לספק שירותי הנדסת קונסטרוקציה ברמה הגבוהה ביותר, תוך ייעול תקציבי מרבי ומחושב ביותר.