תפקידו של קונסטרוקטור איכותי

קיימים לא מעט מקצועות שלא שינו את פניהם במהלך אינספור שנים. ניתן לשייך אליהם את תחום הנדסאות הבניין ללא כל היסוס. icon2services-mלמעשה, מדובר באחד התחומים העתיקים ביותר בעולם, שהרי השרידים המרשימים של ציוויליזציות עתיקות, כל מה שנותר מהן שרד לאורך מאות ולעיתים אפילו אלפי שנים בזכות העבודה האיכותית שעשו בזמנו קונסטרוקטורים בעמים אלה. כך חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית שואפת להציג נאמנה את התחום לטובת השנים הבאות, באמצעות השתתפות יעילה ואיכותית בפרויקטים ארוכי טווח שיתרמו לחברה כמה שיותר ולאורך אינספור שנים.

התפקידים של קונסטרוקטור מקצועי

קונסטרוקטור זוהי למעשה מילה נרדפת ל"בנאי". הסיבה לכך שהוא נקרא במונח זה, ולא כמהנדס למשל, למרות שבפועל הוא גם המהנדס – הינה שתפקידו כולל גם פיקוח מלא על הבנייה לכל אורך הדרך. חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית נוסדה מתוך הבנה של החשיבות הגדולה של כל ההיבטים והשלבים של הבנייה, ותהליך ביסוס המבנה דורש דבקות בכל אחד משלבים אלה. החברה הוקמה על ידי אסף נעים, מהנס מנוסה ורשום בשוק הקבלנים, המיומן בביצוע פרויקטים בסדרי גודל וקושי שונים. מתוקף תפקידו הוא מסוגל לספק את התכנונים המדויקים ביותר, במידה שתואמת גם את דרישות הפרויקט וגם את תקציבו, ולעשות כל זאת תוך הקפדה על כל הכללים ותווי התקן הקבועים בחוק ביחס להיבטים השונים בבנייה.

החשיבות של עבודה קונסטרוקטורית איכותית

חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית יודעת שעל מנת שפרויקט בנייה כלשהו יסתיים בצורה הרצויה, יש ליצור את התנאים המתאימים לכך, שרשרת פיקוד איכותית, מוקפדת וברורה לכל הצדדים. אחת הבעיות האופייניות לפרויקטים גדולים הינה כאשר "יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל". תפקידו של הקונסטרוקטור הינו לדאוג שכל הצדדים יהיו מודעים לכל הדרוש מהם, ואף להגדיר דרישות אלה החל משלב התכנון של הפרויקט, דרך תהליכי ביצועו וכן בקרה מסכמת בסוף התהליך. כאשר כל התנאים האלה מתקיימים, מתקבלת התוצאה הרצויה – מבנה מסחרי, פרטי או ציבורי המתאים לפעילות העתידה להתקיים בו, בטיחותי ואיכותי בכל קנה מידה, וכל זה – בזמני ביצוע שנקבעו מלכתחילה. חברת א.מ.ן הנדסה אזרחית היא הכתובת שלכם לקבלת שירותים אלה.